Rosa sløyfe-løpet Askøy 2026
26. september 2026
RSL Ildsjel 2026
Sikre deg dine billetter først og fyll ut deltakerinformasjon i neste steg.
Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.
+ Adm. gebyr (25 NOK + 3%)
+ Adm. gebyr (25 NOK + 3%)
Ved å fullføre kjøpet godkjenner du samtidig våre salgsbetingelser og personvernpolicy.
Informasjon om ildsjel-løpet
Små og store askøyværinger inviteres til å bli med på Rosa Sløyfe-løpet i Siglingavatnet Friluftspark, lørdag 26. september kl. 13. Det er første gang løpet arrangeres på Askøy! Start og mål vil skje ved den nye dagsturhytten.
Som deltaker kan du velge mellom en kort løype og en lang løype. Den korte er ca. 2 km, mens den lange går gjennom hele lysløypen og er ca. 5 km lang. Du kan selv velge om du vil løpe eller gå. Det viktigste er at du blir med! Still gjerne opp med hele familien; fra barn og søskenbarn til foreldre, besteforeldre, onkler og tanter. Alle er hjertelig velkommen!
Løypekart
Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.
Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med ildsjel Mini-påmelding. (Ildsjel Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.) Deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.
Deltakerpakken for Ung- og Voksen-påmelding, som inkluderer startnummer, medalje, hals og pose, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Barn med Mini-påmelding får Mini-medalje og startnummer. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.
💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!
Dato
26. september 2026
Tid
13:00 - 16:00
Sted
Dagsturhytten i Siglingavatnet Friluftspark
Ildsjel-løp
Ildsjel Mini
Arrangør
Torhild Langholmen Holgersen
+47 41327958
torhildholgersen54@gmail.com










