Rosa sløyfe-løpet Trysil 2026

10. oktober 2026

Img 3148

Informasjon om løpet

Snart oktober og rosa sløyfeløp!

Årets viktigste løp arrangeres 10 oktober 2026 i flathagenparken i Trysil sentrum. Dette er et lavterskelløp for ALLE! Du kan gå, jogge eller sykle!
Ingen tidtaking.
Felles oppvarming fra scena kl 12, starten går ca 12:10
Trekking av premier rett etter løpet.

Håper du kommer og støtter en god sak!

Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!

Dato
10. oktober 2026
Tid
12:00 - 13:00
Sted
Flathagenparken
Distanser
MINI
Arrangør

Helga Karine Skogli

+47 91544565

helgum@online.no

Deltakerliste

Navn Antall
Karin Caroline 3
Katrin 1

Antalldeltakere: 4

QR Code