Rosa sløyfe-løpet På Venabygdsfjellet 2026
03. oktober 2026
RSL Ildsjel 2026
Sikre deg dine billetter først og fyll ut deltakerinformasjon i neste steg.
+ Adm. gebyr (25 NOK + 3%)
+ Adm. gebyr (25 NOK + 3%)
Ved å fullføre kjøpet godkjenner du samtidig våre salgsbetingelser og personvernpolicy.
Informasjon om løpet
Bli med på en tur som betyr litt ekstra! 🎀
Snør på deg skoene, bli med ut i den vakre fjellnaturen og gjør en forskjell – sammen. Hvert steg teller, og sammen kan vi bidra til mer forskning, åpenhet og håp🩷
Enten du løper, går eller heier fra sidelinja – bli med å støtt den Rosa saken🎀
Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.
Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.
Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.
💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!
Dato
03. oktober 2026
Tid
12:00 - 15:00
Sted
Lundes Turisthandel
Distanser
MINI
Arrangør
Ann-Kristin Thomasstuen Solhaug
+47 91707424
aktsolhaug@gmail.com










