Rosa sløyfe-løpet Nannestad- Sjonken 2026

31. oktober 2026

Rsl 16x9 3

Informasjon om løpet

Rosa Sløyfe-løpet – 31. oktober 2026
📍 Sted: Sjonken, Nannestad
📅 Dato: Lørdag 31. oktober 2026
🎗️ Arrangør: Nannestad Jeger- og Fiskeforening
🕒 Tidsplan
Tidspunkt Klasse Distanse Kommentar
11:30 Barneløype Ca. 500–1000 m Tilpasset barn, gjerne med foreldre
11:35 Uten hund 6 km For løpere/gåere uten hund
11:45 Uten hund 3 km Kortere distanse uten hund
12:00 Med hund 6 km Løpere/gåere med hund
12:15 Med hund 3 km Kortere distanse med hund

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

🚗 Parkering og bomregistrering
Det er bom på området, og alle som parkerer må huske å registrere bilen på https://youpark.com. Dette gjelder både deltakere og publikum – unngå gebyr ved å registrere bilen med én gang du ankommer.
🎗️ Praktisk info
– Møt opp minst 20 minutter før din starttid for registrering og oppvarming.
– Ta på noe rosa for å vise støtte til brystkreftsaken.
– Vannstasjoner og enkel servering tilgjengelig.

Siden løpet arrangeres i Halloween-perioden, synes vi det hadde vært ekstra gøy om de som ønsker det kler seg ut med rosa detalsjer! 🎃👻 Du bestemmer selvfølgelig selv om du vil delta i kostyme eller ikke, men vi håper å se mange kreative innslag langs løypa.

Informasjon om Mini

Starttidspunkt: 11:30

Løype: En liten runde ved Sjonken. I fjor stilte alle barn på normalløype.

Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!

Ønsker din bedrift eller gruppe å delta på Rosa sløyfe-løpet Nannestad- Sjonken 2026? 🎀

Bli med på et lokalt ildsjel-løp og kombiner aktivitet, fellesskap og engasjement for en viktig sak.

Klikk her for å generere rabattkoden deres
Dato
31. oktober 2026
Tid
11:00 - 15:00
Sted
Sjonken utfartsparkering, Nannestad
Distanser
MINI
Arrangør

Birgithe Victoria Andersen

+47 40346140

birgitheandersen@gmail.com

Deltakerliste

Navn Antall
Gudrun Bjarnveig 3
Jeanette 3
Rikke Wærnes 3
Tone Lindløv 2
Malin Sofie 6
Sara Louise 3
Lill Jannicke Nettum 2
Ida-Marie 2
Ingunn Helga 1
Tonje 2
Lena Birgith 1

Antalldeltakere: 28

QR Code