Rosa sløyfe-løpet Høyanger 2026

27. september 2026

Informasjon om løpet

Rosa sløyfe løp: Søndag 27 september kl 1700.
Det blir ei kjend løype, som går fra Idrettshallen , over brua ned på Naturstein, fram til Hengebrua og ned igjen Dalevegen til målgang ved Idrettshallen.

Informasjon om Mini

Starttidspunkt: 17

Løype: Løpet går fra Idrettshallen fram til «Trollet» på Naturstien

Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!

Dato
27. september 2026
Tid
17:00 - 19:30
Sted
Start ved Høyanger Idrettshall -Naturstien- Mål ved Høyanger Idrettshall
Distanser
MINI
Arrangør

Høyanger Sanitetsforeining v/ Leiar Elisabeth Sæbø

+47 47879576

elisabeth.saebo@hoyanger.kommune.no

Deltakerliste

Navn Antall
Marte Kvamme 1
Kristin Viksøy 1
Elisabeth 1

Antalldeltakere: 3

QR Code