Rosa sløyfe-løpet Beiarn 2026
03. oktober 2026
Informasjon om ildsjel-løpet
Kom å bli med på et av årets viktigste løp.
Enten du vil gå, jogge eller løpe er du hjertelig velkommen til å delta og støtte en viktig sak. Pengene som kommer inn går til Rosa sløyfe-aksjonen.
Ved å delta i Rosa sløyfe-løpet bidrar du til livsviktig forskning på brystkreft samtidig som du viser din støtte til alle som er rammet – uansett om du går eller løper. Løpet starter ved Joker på Moldjord kl.12.00 startnummer kan hentes fra kl.11.30 Runden vil gå langs «elvestien» og tilbake til Joker.
Runden er ca. 2km. lang og fremkommelig for de aller fleste.
Ta med familie, venner eller naboen og støtt opp om en viktig sak.
Vi gleder oss til å se deg!
Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.
Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med ildsjel Mini-påmelding. (Ildsjel Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.) Deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.
Deltakerpakken for Ung- og Voksen-påmelding, som inkluderer startnummer, medalje, hals og pose, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Barn med Mini-påmelding får Mini-medalje og startnummer. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.
💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!
Dato
03. oktober 2026
Tid
12:00 - 14:00
Sted
Joker Moldjord
Ildsjel-løp
Ildsjel Mini
Arrangør
Linda Antonsen og Kine Berg
45236493 og 92450461
lindaantonsen83@gmail.com










