Rosa sløyfe-løpet På Venabygdsfjellet 2026

03. oktober 2026

Ble arrangert 03. oktober 2026Påmeldingen er stengt.
0e59546032bdce58b998a63b1ff9a9f3

Informasjon om ildsjel-løpet

Bli med på en tur som betyr litt ekstra! 🎀
Snør på deg skoene, bli med ut i den vakre fjellnaturen og gjør en forskjell – sammen. Hvert steg teller, og sammen kan vi bidra til mer forskning, åpenhet og håp🩷
Enten du løper, går eller heier fra sidelinja – bli med å støtt den Rosa saken🎀

Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med ildsjel Mini-påmelding. (Ildsjel Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.) Deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken for Ung- og Voksen-påmelding, som inkluderer startnummer, medalje, hals og pose, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Barn med Mini-påmelding får Mini-medalje og startnummer. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!

Dato
03. oktober 2026
Tid
12:00 - 15:00
Sted
Lundes Turisthandel
Ildsjel-løp
Ildsjel Mini
Arrangør

Ann-Kristin Thomasstuen Solhaug

+47 91707424

aktsolhaug@gmail.com

Ble arrangert 03. oktober 2026Påmeldingen er stengt.

Deltakerliste

Navn Antall
Øivin Tidemann 2
Ingrid Lagmandsveen 1
Ylva Stensen 1
Wenche 1
Tommy Hagen 3
Aksel Ladegård 3
Berit 2
Silje Merethe 1
Ane Wam 1
Cathrine Sjølie 3
Lene Andersen 4
Lise 3
Betzy Karin 1
Maren Hagen 1
Beate 1
Lillian Distad 2
Anne Ragni 2
Maria 1
Lene Andersen 2
Tormod 2
Unni Kristin 1
Kjellaug Margrete 1
Tone Torgersdotter 1
Ingeborg 2
Ingeborg Victoria Vendelboe Myhre 1
Tone Marit 1
Ragnhild 1
Monika 1
Arne Roar 1
Ingeborg 4
Ane Wam 2
Solbjørg 1
Irene 2
Geir Henning 1
Stine 1
Marit Kristin 1
Katrine Lunde 1
Edel Haugen 1
Nauja Egede Nessan 2
Lillian 1
Ann-Kristin Thomasstuen 1

Antalldeltakere: 65

QR Code