Rosa sløyfe-løpet Undheim 2026
01. oktober 2026
Informasjon om ildsjel-løpet
Velkommen til Rosa sløyfe-løp på Undheim stadion, torsdag 01. oktober kl. 18
Løypa er 3 km lang, rundt i Undheim sentrum. Løpet er for alle, enten du vil gå eller springe!
Ta med venner og kjente, og støtt Rosasløyfe-aksjonen 2026!
Løypekart
Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.
Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med ildsjel Mini-påmelding. (Ildsjel Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.) Deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.
Deltakerpakken for Ung- og Voksen-påmelding, som inkluderer startnummer, medalje, hals og pose, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Barn med Mini-påmelding får Mini-medalje og startnummer. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.
💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!
Dato
01. oktober 2026
Tid
18:00 - 19:00
Sted
Undheim stadion
Ildsjel-løp
Ildsjel Mini
Arrangør
Jofrid Risa
+47 97977344
jofridr@gmail.com










