Rosa sløyfe-løpet TYSNES 2026
17. oktober 2026
RSL Ildsjel 2025
Sikre deg dine billetter først og fyll ut deltakerinformasjon i neste steg.
+ Adm. gebyr (25 NOK + 3%)
+ Adm. gebyr (25 NOK + 3%)
Ved å fullføre kjøpet godkjenner du samtidig våre salgsbetingelser og personvernpolicy.
Informasjon om løpet
ROSA SLØYFE-LØP TYSNES
Bli med på årets viktigaste løp laurdag 17. oktober! 🌸
Lokale ildsjeler inviterer til Rosa sløyfe-løp rundt Kyrkjevatnet.
Dette er eit lågterskelarrangement for heile familien – anten du vil springe eller gå.
Me varmar opp saman utanfor Miklastofa kl. 13.45 før start 🏋️♀️🔥
Hugs å melde deg på for å få startnummer og medalje. Kom i god tid for utdeling av start nr. Alle pengane går til Rosa sløyfe-aksjonen. Det er gratis for barn under 9 år 🌸
Ta på deg noko rosa, ta med familie, vener og godt humør – og bli med på å farge Tysnes rosa for ei god sak!
Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.
Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.
Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.
💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!
Dato
17. oktober 2026
Tid
14:00 - 16:00
Sted
Miklastofa, Dagsturhytta i Uggdal, Kyrkjevatnet
Distanser
MINI
Arrangør
Susanna Heggland
+47 98072869
susannaheggland@gmail.com








