Rosa sløyfe-løpet Rennebu 2026

04. oktober 2026

16139

Informasjon om løpet

Vi går/løper for brystkreft.
Du velger selv om du ønsker å løpe 3km eller 6km. Fart spiller ingen rolle, her er det deltagelse som gjelder. Meld deg på å bli med på årets viktigste tur. Oppmøte Extra Berkåk, og løypa går irundt Nygard.

Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med Mini-påmelding, og deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!

Dato
04. oktober 2026
Tid
12:00 - 15:00
Sted
Extra, Berkåk
Distanser
MINI
Arrangør

Heidi Merete Haugan

+47 93236931

hmj7891@hotmail.com

Deltakerliste

Navn Antall

Antalldeltakere: 0

QR Code