Rosa sløyfe-løpet Samnanger 2026
29. september 2026
Informasjon om ildsjel-løpet
Me arrangerer Rosa Sløyfe-løp i Samnanger igjen. I år vert det også Mini-løp for barna.
Ildsjelløpet:
Starttidspunkt: kl 18:15 (etter miniløpet)
Løype: 3 eller 6 km frå Bjørkheim mot Nesodden
Informasjon om ildsjel Mini-løpet
Starttidspunkt: 18:00
Løype: Ein runde på Bjørkheimsområdet
Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.
Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med ildsjel Mini-påmelding. (Ildsjel Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.) Deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.
Deltakerpakken for Ung- og Voksen-påmelding, som inkluderer startnummer, medalje, hals og pose, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Barn med Mini-påmelding får Mini-medalje og startnummer. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.
💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!
Dato
29. september 2026
Tid
18:00 - 20:00
Sted
Bjørkheim
Ildsjel-løp
Ildsjel Mini
Arrangør
Elisabeth Odland
+47 90859606
elisabeth.odland@hotmail.com










