Rosa sløyfe-løpet Kvinnherad 2026

10. oktober 2026

Edited in tezza with: vintage

Informasjon om ildsjel-løpet

Rosa sløyfe-løpet Kvinnherad 2026 blir arrangert etter den flotte oppslutninga året før, då lokalsamfunnet virkelig stilte opp for ei viktig sak. Løpet handlar om fellesskap, bevegelsesglede og støtte til alle som er ramma av brystkreft. Her kan alle vere med – enten ein vil springe, jogge eller gå.

Løpet blir arrangert ved idrettsbanen på Husnes og har tre distansar: miniløp for barn, 3 km og 5 km. Sammen skaper me ein dag fylt med energi, samhald og engasjement, samtidig som vi samlar inn pengar til Rosa sløyfe-aksjonen og arbeidet mot brystkreft💗

Velkomen til eit løp for alle – der kvart steg teller 🌸

Informasjon om ildsjel Mini-løpet

Starttidspunkt: 10:00

Løype: 2 runder på banen (800m)

Ildsjel-løp arrangeres av lokale ildsjeler i regi av Rosa sløyfe-løpet, som ønsker å skape økt oppmerksomhet rundt brystkreftsaken i sitt nærmiljø.

Barn i alderen 3–9 år kan delta gratis med ildsjel Mini-påmelding. (Ildsjel Mini kan legges til når du har meldt på en betalende deltaker. Maks 5 Mini per voksen.) Deltakere fra 9–18 år får rabattert pris ved Ung-påmelding. Dette gjelder for alle Ildsjel-løp.

Deltakerpakken, som inkluderer startnummer og medalje, deles ut av arrangøren for det lokale Ildsjel-løpet. Påmelding er åpen helt frem til løpsstart. Startnummeret trykkes ikke med navn, men kan skrives på med tusj.

💗 Tusen takk for at du støtter Rosa sløyfe-løpet og bidrar til en viktig sak med din deltakelse på ildsjel-løpet!

Ønsker din bedrift eller gruppe å delta på Rosa sløyfe-løpet Kvinnherad 2026? 🎀

Bli med på et lokalt ildsjel-løp og kombiner aktivitet, fellesskap og engasjement for en viktig sak.

Klikk her for å generere rabattkoden deres
Dato
10. oktober 2026
Tid
10:00 - 14:00
Sted
Idrettsbane Husnes, 5460 Husnes, Norge
Ildsjel-løp
Ildsjel Mini
Arrangør

Thea Medhus Øvrevik & Andrea Ødegaard Fludal

+47 97656937

theamedhus@hotmail.com

Deltakerliste

Navn Antall
Monica 1
Katrine Berntzen 1
Kristi Saghaug 2
Bjørg Frøystein 1
Steffen Tysdal 1
Madel Holmedal 2
Line Tufteland 1
Stine Olderkjær 1
Vilde Røyrvik 1
Wenche 1
Hedda Elisabeth 1
Arnhild 1
Margrethe Hjønnevåg 1
Janicke 1
Ingvill 2
Ingebjørg Holmedal 2
Kirsten Bjørke 1
Hilde Tungesvik 2
Mona 2
Linda 1
Mari Teigen 3
Alida Spissøy 1
Anders 1
Martha Sofie Teigen 2
Helena 3
Nina 1
Kaisa Hurlen 1
Maren Sjo 1
Martine 3
Sunniva 2
Karoline 2
Merete Haugsbakk 1
Beathe Ingvaldsen 1
Kaja 1
Trude 1
Malin 2
Astri Skaaluren 2
Siv Støve 1
Marius 1
May Lisbeth 1
Lene 1
Ann Helen 1
Sonja 1
Kjersti 1
Liv Solfrid Øvstebø 1
Kristine 1
Anne Mari 2
Dennis Spissøy 1

Antalldeltakere: 66

QR Code